Maturitní ples

Maturitní ples

Dne 18. 2. 2023 se uskutečnil v prostorách Starých Lázní v Kolíně maturitní ples žáků třídy 2.ND. Celá událost se nesla v duchu radosti, přátelství a dobré zábavy, za přispění moderátora Jiřího Doležala a DJ Brenyho, který pouštěl hudbu různých žánrů.

Slavnostní večer začal v 19:30 hodin tanečním vystoupením skupiny Inferno. Následně pokračoval předtančením a nástupem maturantů, poté se slova ujali nejdříve zástupci žáků L. Novotná s N. Nouzáková, následně ředitelka školy Mgr. Z. Pavlíková a třídní učitelka Ing. J. Grobelná.

Vrcholem večera bylo šerpování, při kterém se představilo 17 žáků oboru Podnikání. Šerpy žákům předávala třídní učitelka za asistence Ing. L. Miřatského. Každý žák si došel pro šerpu za doprovodu jím vybrané písničky. Během předávání pronesl moderátor o každém z nich několk vtipných informací. Všichni žáci měli velkou oporu ve svých blízkých, kteří je povzbuzovali a házeli drobné mince s konfetami.

V rámci půlnočního programu žáci předvedli jimi připravené scénky a taneční vystoupení.

Během večera se také konala soutěž královny a krále plesu. Králem maturitního plesu se nakonec stál J. Boureanu a jeho královnou K. Cjuková.

Překvapení si spolužáci také přichystali  pro N. Vondráčkovou, které popřáli k jejím kulatinám.

Maturitní ples se podařil. Poděkování za přípravu a realizaci si zaslouží celá třída, zvláště však  E. Votavová a N. Šmahelová. Všichni budou určitě dlouho vzpomínat na společně prožité chvíle.

Další fotografie naleznete na https://www.svoboda.info/galerie/plesy/foto_maturanti-ze-stredni-skoly-obchodni-kolin-tancili-ve-starych-laznich/

Zanechte komentář