Prohlášení o přístupnosti

Forma zveřejňovaných informací je v souladu se zákonem č. 99/2019 Sb., o přístupnosti internetových stránek a mobilních aplikací a o změně zákona č. 365/2000 Sb., o informačních systémech veřejné správy a o změně některých dalších zákonů, ve znění pozdějších předpisů (zákon o přístupnosti internetových stránek a mobilních aplikací). Výjimku tvoří PDF dokumenty a popisy obrázků, u kterých nelze vyloučit, že některé z nich nesplňují podmínky pro strojové čtení. V případě nalezení problematického obsahu, nás, prosíme, kontaktujte prostřednictvím e-mailu, nebo telefonu uvedeného v kontaktních informacích.

Informace prezentované v jiných formátech
Na tomto webu jsou některé informace dostupné v jiné než textové či hypertextové podobě. Odkazy vedoucí na tyto soubory jsou v textu vyznačeny příslušnou ikonou upozorňující na jiný obsah cílového odkazu. Výjimku tvoří některé odkazy v článcích publikovaných do 1. 10. 2006.

Další dokumenty (převážně dokumenty ke stažení) se mohou vyskytnout v těchto formátech:
PDF – pro tento formát je volně ke stažení prohlížeč Adobe Acrobat Reader.
DOC, XLS, PPT, DOCX, XLSX, PPTX – společnost Microsoft poskytuje ke svým produktům řady Office volně ke stažení prohlížeče. V případě, že Váš operační systém nepodporuje instalaci těchto prohlížečů, kontaktujte emailem nebo telefonicky autora dokumentu (jeho jméno je uvedeno u každého dokumentu) a domluvte s ním zaslání souboru v jiném formátu, případně od něho zdarma vyžádejte další informace.
RTF – dokáže zobrazit a editovat většina běžně používaných textových editorů.

 

V případě problémů vyskytující se na těchto stránkách kontaktujte administrátora stránek:

Ing. Jiří Kyliánek – Email: webdesign@kyli.cz