Den třídního učitele

Den třídního učitele

Dne 28. 6. 2022 se uskutečnil Den třídního učitele. Žáci se svými třídními učiteli připravili a zrealizovali společné akce.

Třídy 1.A a 1.B výlet  do Prahy, s návštěvou Pražského hradu, Nerudovy ulice, Malostranského náměstí, Kampy, Karlova mostu, Staroměstského a Václavského náměstí. Výlet se zdařil a všichni byli spokojeni. 

2.A rovněž zavítala do Prahy. Prohlédla si Národní muzeum, sochu sv. Václava a prošla do Vodičkovy ulice, kde navštívila Muzeum fantastických iluzí. Žáky fascinovaly optické klamy a především možnost být jejich součástí. Muzeum obsahuje více než 150 interaktivních zábavných exponátů.

Třída  2. B vyrazila na kulturně sportovní akci do Kutné Hory. Prošla kolem gotického chrámu sv. Barbory,  obdivovala výhledy do krásné krajiny kolem Vrchlice i historické centrum města. Nakonec si zahrála na dvou drahách bowlingového centra.

                Žáci 1.ND se vydali vlakem do Poděbrad, kde si prošli lázeňskou kolonádu a Jiřího náměstí, plavili se výletní lodí Král Jiří po Labi směrem k soutoku řek Labe a Cidliny a nakonec se vydali po naučné stezce směrem k obci Libice nad Cidlinou.              Po krásné stráveném společném dni jsem se opět vlakem vrátili do Kolína.

Počasí přálo, všichni si akce užili.

Zanechte komentář